Ex-pertti!!!!!!!!!!!
"Ajan automaattinen päivitys toimii nyt sitten myös Elisan verkossa."
Ketä kiinostaa????
Kuinkakohan kauan taas?
Veikkaisin, että tälläkertaa pidempään kuin aikaisempina kertoina (kun aiheuttivat Siemenseille haittaa), mutta kuitenkin enintään jouluun asti.
Jaa lisäksi: Siksi siis Ex-pertti puolustelit aiemmin niin Elisaa, va vänkäsit Soneran palveluiden (mm. saldokyselyn maksullisuus) vastaan, kun näköjään tosiaankin olet sellainen hölmö Elisan asiakas, ja seuraatkin vain sen toimintaa....
Ex-pertti/Elisalainen: Ketä kiinostaa?
3
414
Vastaukset
- nolompaan
olen soneralaisena aina tiennyt saldoni ilmaiseksi, kun vain niksit tietää. Soneralla on ajan päivitys pelannut jo iät ja ajat, muut vasta harjoittelee!!. Kokeiltu myös muita operaattoreita, ja aina olen todennut soneran edullisemmaksi ja silti paras kuuluvuus.
- olen kuullut
Dna on koko maan luotetuin ja paras operaattori viimeisen tutkimuksen mukaan. Saldon sieltä on voinut tarkistaa koko historiansa ajan ilmaiseksi ja edullisinhan se on ilman muuta.
Kotimaisempi kuin kumpikaan suurista - säästyy
olen kuullut kirjoitti:
Dna on koko maan luotetuin ja paras operaattori viimeisen tutkimuksen mukaan. Saldon sieltä on voinut tarkistaa koko historiansa ajan ilmaiseksi ja edullisinhan se on ilman muuta.
Kotimaisempi kuin kumpikaan suuristasillä sun kotimaisuudella ei ole väliä, vaan kysymys on siitä millä puhutaan halvimmalla ja millä kuuluu. En myöskään käytä kotimaista autoa, vaatteita, kodinkoneita, televisiota, matkapuhelinta, jne koska ne on yhtä kalliita käytössä kuin dena. Vakuutuksetkin minulla on ulkomaisessa yhtiössä, mutta toimipisteet suomessa. Omakotitalonikin on ruotsissa valmistettu, melkein puolet halvempi kuin suomalainen vastaava.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670