kuinkakohan kauan kestää et mun alapäänkarvat kasvais takas? sheivasin ekan kerran muutama päivä sitte, iha vaa kokeilun vuoks. kyllä mieluummin pidän karvani. tai itseasias en sheivannu, vaan vedin koneella. kestääköhän joku 1kk että karvat olis taas saman pituset ku ennen?
-poitsu_16w
-poitsu_16w
Vastaukset 6
Vanhimmat
Karvat kasvaa jopa harmittavan nopeasti takasin.
Tai riippuu tietenkin karvojen pituudesta!!
Eiköhän ne sun karvas aika pikapuoliin takas kasva, ainakii itelläni ne kasvaa älytöntä vauhtia ;) jos ei kasva nii mitäs menit ajelee karvas :D
enää takasin kasva. Kuulin vähän juttuu, et sun sukupuolenvaihtoleikkaus mieheks olis epäonnisunut.
Joten ajele vaan kaikki muutki karvat poies nii näytät taas vähän enemmän naiselta, HINTTI.
no se riippuu ihan henkilöstä.. uskonpa et parisen kuukautta viellä mutta uskotko että kaikki naurais sulle karvattomalle ei pahalla... ja mitä järkee sinnä oli? xD
Ei ne sun muna karvat kasva enää ikinä takasin oot ikuisesti karvaton rääpäle jota ees muijat ei haluu eli et saa enää ikinä piluukaan x)x)x)x)x)