Eikö olis aika päästää Perttu pois talosta, kun kerran on aivan kypsä koko touhuun! Jos kerran niin fanei olette ni tehkää niin ku toine haluaa!!! Nyt te teette nii, ku ite tahdotte, kun haluatte sen pysyvän talossa!
Perttu fanit!!!
6
633
Vastaukset
- Kati
Äänestetä Perttua pois.. Pitäähän siellä olla jotain säpinää....
Enemmän valmiilta näyttää Antti tai Minna..Koko sarjasta menee hohto jos sieltä Perttu äänestettäisiin pois..
Perttu pysyköön mukana!! - koska tätä
ohjelmaa tehdään katsojille ja me päätämme kuka loppuin lopuksi voittaa ja haluamme sen olevan Perttu.
- piitu
mulle on aivan sama kuka voittaa, mut säälittää toi Perttu, vaik en mikää fani olekkaa!
En ihmettelis vaik se lahtis vapaaehtosest. On ollu sairaan kiukkune koko viikon ja marissu ja pärissy. Tänää aamun hyppiny melkee seinille, ellei Terhi olis painona peräs.. - tekee
piitu kirjoitti:
mulle on aivan sama kuka voittaa, mut säälittää toi Perttu, vaik en mikää fani olekkaa!
En ihmettelis vaik se lahtis vapaaehtosest. On ollu sairaan kiukkune koko viikon ja marissu ja pärissy. Tänää aamun hyppiny melkee seinille, ellei Terhi olis painona peräs..sen omasta halustaan jos lähtee. Keltäpä ei hihat palais jos olet kytkettynä toiseen ihmiseen useana päivänä. Sitä paitsi kyllä siellä on toisetkin jo aiemmin marissut ja pärissyt, nyt on Pertun vuoro.
- nauran...
tekee kirjoitti:
sen omasta halustaan jos lähtee. Keltäpä ei hihat palais jos olet kytkettynä toiseen ihmiseen useana päivänä. Sitä paitsi kyllä siellä on toisetkin jo aiemmin marissut ja pärissyt, nyt on Pertun vuoro.
sais jo perttukin tulla pois talosta. näkis ja nauras ittensä kipeeksi näiden perttu"fanien" vuoksi!!!
- minäpä
nauran... kirjoitti:
sais jo perttukin tulla pois talosta. näkis ja nauras ittensä kipeeksi näiden perttu"fanien" vuoksi!!!
aha
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670