R 420 on tämän hetken järkevin hankinta puolikkaan vetäjäksi.Täysperää vetämään hankkisin myös Ärrän, mutta heppoja sata enemmän.
Väittäisinpä
6
1286
Vastaukset
- Erimieltä
Olla täysin hakoteillä,loogisine päätelmiesi kanssa,onhan niitä muitakin vaihtoehtoja,ja merkkejä,joissa omat hyvät puolensa.Vaikka sehän on tietenkin jokaisen itse pääteltävissä.
- kaveri hyvä
sanat suustani, meillä kaksi 420 ärrää puolikkaan vedossa ja 580 heppanen 164 pöllin ajossa.Pelkkää plussaa sanottavana.
- Osku
Nii onks ne ny niitä "Kanjoja?"
- Volvo
Jokos kanioissa voimansiirto kestää,usein kanioissa puu ja sorapuolella puikkoperä,syy?
- Kania vani
Volvo kirjoitti:
Jokos kanioissa voimansiirto kestää,usein kanioissa puu ja sorapuolella puikkoperä,syy?
Kunhan ei vejätä vaihe päällä ylämäkeen...
- sitä kun
Kania vani kirjoitti:
Kunhan ei vejätä vaihe päällä ylämäkeen...
Juupas, sitähän ei tartte tehdä,etenkään ylämäkeen, hyvä vaunu, siis perävaunuhan se kaanja kyl on. etenki hinurifirmalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934