OO2 & soikko

toutain

Löytyykös Win OO2:lle soikkoa? En ole toistaiseksi nähnyt muita mainintoja kuin 1.1.x sarjan kanssa yhteensopivasta soikosta

4

651

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toutain

      http://www.lemi.fi/oo2-soikko/

      Tuolta sen saanee kunhan aika koittaa. No toisaalta hyvähän tuo on että asiat tärkeysjärjestyksessä, ja Linuxille ensin. ;)

      • hartsa

        Joo, ei ole vielä windowsille, ku ei ole kukaan kuulemma ehtinyt vielään tekee asennusohjelmaa. Mut tulee kuhan joku ehtii.


      • minä
        hartsa kirjoitti:

        Joo, ei ole vielä windowsille, ku ei ole kukaan kuulemma ehtinyt vielään tekee asennusohjelmaa. Mut tulee kuhan joku ehtii.

        Toivottavasti joku ehtis / oisais tehdä soikon OO2:delle.


    • MixedAndTwisted

      Hei!

      Soikko-oikolukusovitus löytyy Windowsille OpenOffice .org 2.0 ohjelmaa varten oheisesta URL-osoitteesta. Ladattavissa oleva ZIP-paketti sisältää myös tekstitiedoston, jossa neuvotaan asennus (joka tapahtuu OpenOfficen kautta Työkaluista pakettien hallinnan kautta). Hyvin tuntuu pelittävän!

      www.oikeatoliot.fi/oo2-soikko/oo2-soikko-1.0.1win.zip

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      103
      6673
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      87
      5037
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      111
      3289
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      31
      3158
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      27
      2338
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1696
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1331
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      339
      1282
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1196
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      964
    Aihe