Pusuhuulista

Jos Hannele Lauri hyvinmaalattuine huulineen olisi "tarjolla", herättäisikö se sinussa halun suudella?
5318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuis tollanen voi tulla edes mieleen.

Äänestä

sellainen sarja ja katsoin osan siitä, mies ei halunnut suudella vaimoaa kun sillä oli ryppyset huulet niin se ryökäle meni ja teeti uudet huuleyt häpyhuulistaan ja kyllä maistui miehelle suutelu, kehui että ompa sileät ja seksikäät huulet hänen vaimaollaan, ja sitä lekuri naurotti.
onkohan muuten kaikkien töröhuuliin lisätty silikoonia vai ovatko "aidot"

Äänestä

Minusta SATU SILVO olisi toiveiden täyttymys,
upea Nainen.

Äänestä

Tapani ei ole suudella naisia huulille, mutta olen silti ihmetellyt nykyistä pusuhuuli-ilmiötä.

Naistenlehtien muoti- ja mainoskuvissa näyttää, että kauniiden naisten huulet maalataan todella paksusti ja kiiltäviksi. Minäkin olen ihmetellyt, että herättävätkö sellaiset luonnossa vastakkaisen sukupuolen halun suudella. Luulisin itse päinvastaista.

Äänestä
  • huuliinsa luonnottoman väriset rajaukset, se näyttää todella kammottavalta.
    Puistatuttaa kun ajettelenkin että joutuisin suutelemaan mokomia kummitushuulia, johan siinä olis miehen naama ja hampaat ja kravatti ja paita punaisena huulipunasta yök...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiss me kirjoitti:

Jos Hannele Lauri hyvinmaalattuine huulineen olisi "tarjolla", herättäisikö se sinussa halun suudella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu