Täytyy sanoa että nyt odottaa nimeämisiä oikein vesi kielellä. Kilpailijat ovat käyneet toistensa hermoille tän viikon aikana niin selvästi.
Sunnuntaina nähdään tään viikon paras viihdeohjelma :)
Äänestys
Oodi
3
426
Vastaukset
- Kiia
Kunhan nyt ei TAAS kaikki Perttua äänestäis
- SaffeSuffeli
No nimenomaan. Mikä kumma siinä on että koko ajan isketään pertulle niitä ääniä. (:
- liisuli
tulee mielestäni eri ihmisiä äänestyksiin,luulisi minnan saavan aika monta ääntä tytöiltä ja parilta pojaltakin,tiina tulee myös saamaan ääniä ja tietenkin kathy,perttu ja timo myös.jännitysnäytelmä tulee olemaan.hykerrys!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15511938
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1495430Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434477Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392738Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3611601Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1021506Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361451