Minna mörkö ulos talosta.

Minna käyttäytyy kuin Euroopan omistaja.Luulee olevansa joku johtaja.Ärsyttävä Minna pois kotiin lasten luo.Talossa olijat eivät ole lapsia.
6549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei typerämpää ämmää voi olla ,helvetin euroopanomistaja!!!!!!!!!!!!pilannu antin myös TOTAL!!!!!!!

Äänestä

nyt on todellakin KORKEIN aika äänestää MINNA hevon vit.....talosta,oksettava persoona,mikä helvetin johtaja se oikein kuvittelee olevansa??????????????ja mammanpoika antti peesaa vieres RAIVOSTUTTAVAA!!!!!!!!!

Äänestä

kaikki olevan jo ihan pihalla. Ihmettelen, eikö ne uskalla antaa ääniä Minnalle!!! Komennellu jokaista ja kyttää kaikkien liikkeitä kaiken aikaa. Hirveä päällepäsmäri!!!Ällöttävä ihminen!!!

Äänestä
  • joo.Minnalla jo nyt noussut kusi päähän. Luulee olevansa isokin julkkis. Välillä olevinaan lapsia ikävä. Miks hän meni sinne ja jätti lapset kotiin? Yksinhuoltaja haluaa taas näytellä kuinka he huolehtii lapsistaan Jättämällä muiden hoitoon.

    Äänestä

  • Totta, minna ulos ja äkkiä. Ihmeen ruokapoliisi ja kyttääjä. Myös teipin lätkyttäminen näyttää oudolta touhulta..Lehmä lähteköön muualle!!

    Äänestä

on siis tosi ärsyttävä!!!!!luojalle kiitos ettei mulla ole tollasta äitiä,kyllä nimittäin häpeäisin!valittaa joka asiasta ja yrittää olla joku 20W..!vanha noita akka se on,tosi oksettava!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peikko-R kirjoitti:

Minna käyttäytyy kuin Euroopan omistaja.Luulee olevansa joku johtaja.Ärsyttävä Minna pois kotiin lasten luo.Talossa olijat eivät ole lapsia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu