Corona Rosa/ Puerto Rico

Kokemuksia?
3657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olimme siellä viime vuoden joulukuussa mieheni kanssa ja ihan tyytyväinen olo jäi hotellista kokonaisuudessaan.

- Hiukan nuhjaantuneen oloinen, mutta siivous pelasi ja siistiä oli.
- Sijainti hiukan hankala, etenkin keskustasta hotellille tulo. Usein teimme niin, että kävelimme alas ja tulimme laiskuuksissamme taksilla ylös :)
- Hotellilla ei kunnon ravintolaa, altaalla baari, mistä sai ainakin kerrosleipiä, ranskalaisia ym.
- Allasalue pieni, mutta aurinko paistoi sinne koko päivän!! Iso plussa!
- Huoneen tallelokeron sai vuokrattua ja takuusumman sai takaisin lähtiessä.
- Rauhallinen paikka, mainostivat joitain grillijuhlia, mutta niissä ei käyty, mutta meluakaan ei kuulunut.
- Tyttöäsi ajatellen aktiviteetit aika pienet hotellilla, uima-allas oikeastaan vaan. Biljardi ja liitokiekko taisivat olla, mutta kiinnostavatko lapsia?!
- Huoneessa oli perusastiat, myös kahvinkeitin. Ei suuremmin kokkailtu, vain aamukahvit keitettiin.

Tässä joitakin asioita, mitä muistui mieleen, kysy lisää, jos joku tietty asia mietityttää!

Äänestä
  • Kopsasin kirjoitukseni toiselta palstalta, mihin äsken kirjoitin, joten lapsi asia ei tähän ketjuun kuulunut, sorry!

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    Kopsasin kirjoitukseni toiselta palstalta, mihin äsken kirjoitin, joten lapsi asia ei tähän ketjuun kuulunut, sorry!

    Olihan tuossa paljon muutakin asiaa hotellista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Travel kirjoitti:

Kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu