Nyt olisi isävainaan dexta myynnissä. Pirun hyväkuntoinen ja halpa 2000€. Jätä yhteystietosi niin rupatellaan.
Dexta myynnissä.
6
2070
Vastaukset
- Virossako
teksta
- myyjä
mul on teksta ,elä myy noin halvalla pyydä 3000 egee menee varmasti, jos lähtee käyntiin ja nostolaite pelaa
- veke
joka pyytää, vaan joka maksaa.....
- juuri
veke kirjoitti:
joka pyytää, vaan joka maksaa.....
fegusonin 1990 luvun malli ja sai 3000 e oli kunnossa eli kyllä dexta on hieman yläkansissa
- Henry & Edsel
juuri kirjoitti:
fegusonin 1990 luvun malli ja sai 3000 e oli kunnossa eli kyllä dexta on hieman yläkansissa
No höh... 90-luvun koneet on 90-luvun koneita! Siinä vaiheessa kun se 90-luvun fergu sammuu viimeisen kerran, niin dexta raksuttaa vielä iloisesti ohi.
- Väritön liekki
...jo vuosia mutta kauppa on tekemättä.
Onkohan sama nimimerkki edelleenkin myyjänä?
En vaivaudu "rupatteleenkaan" valmis olisin tonnin enempi maksaan jos kilpailuksi menisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969