Miten ??

apua

Tietääkö kukaan miten sen alien vauvan saa syntymään siinä sims 2 pelissä. Tiedän sen koodin ja miten se tehdään mutta kun en löydä siitä valikosta sitä alien juttuu.. Tietäkö kukaan missä se siellä on.. ??? Ja mitä siinä lukee?? Kiitos jos voitte auttaa.

1

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • princes-92-

      Vit laittaa simisi tiiruilemaan tähtiä kalleimmalla kaukoputkella.
      Mikäli ei onnistu niin laita se koodi en muista sitä. Simisi pitää olla _mies_!

      Kun olet laittannut koodin painat shiftiä pohjaan ja painat silloin kaukoputkesta ja sieltä ylintä vaihtoehtoa.
      Alienit tulee ja kaappaa simisi. Simisi tulee päivän kahden päästä ja saattaa oksennella hänellä alkaa kasvaa maha ja sitten lopulta alien vauva syntyy.

      Itselläni syntyi äskettäin alien poikavauva. Onhan se söpö, mutta sen äiti pelkäsi sitä ekana x)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      8
      2768
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2611
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      18
      2307
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      49
      1894
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1463
    6. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1453
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      177
      1173
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1154
    9. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      70
      986
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      948
    Aihe