Kerätään tähän läävät kuvineen myyntipalstoilta pääkaupunkiseutu/uusimaa mukavaa hupia luvassa kun, etsii ok-taloja.
Hurjimmat läävät kuvineen
8
1625
Vastaukset
- Jos
aloittaisit omastasi, ni saatais kunnon naurut.
- Hapy end
Muistakkaa ei saa nauraa liikaa, pitää olla joku häpy, se voi olla jonkun koti.
- Kuvat uupuu
Hapy end kirjoitti:
Muistakkaa ei saa nauraa liikaa, pitää olla joku häpy, se voi olla jonkun koti.
Taitaa olla kuvat aika vähissä ;)
- Mikke699
Hurjimpia lääviä etsii kaveri, joka asuu lähiössä betonihelvetissä vuokralla, naapurissa Muhammed ja sen 76 sisarusta, toisessa naapurissa Kikka joka on viiden lapsen yksinhuoltaja, lisäksi rapussa on amis-Teijo, joka rassaa corollaansa ja pitää junttibileitä ja soittaa Arja Korisevaa aamuyöllä, väliseinät on pahvia ja kellarissa on tapettu kana!
Mutta muistakaa ei saa nauraa, sehän on jonkun koti!- Snep
Ikävintä on että moni asuu juuri tuollaisessa kodissa ja on kaiken lisäksi maksanut itsensä kipeäksi siitä. Sääliksi käy.
- Mikke699
Snep kirjoitti:
Ikävintä on että moni asuu juuri tuollaisessa kodissa ja on kaiken lisäksi maksanut itsensä kipeäksi siitä. Sääliksi käy.
Ja ajattelepa poika, että joku asuu vielä vuokralla tuommoisissa "asunnoissa"! Se se vasta säälittävää on! Antaa viimeisetkin pennoset vuokraisännän taskuun ja kärsiä samalla... Hyi!
- valokuvaaja
Missä kuvat viipyy.
- Kuvatus
Kuvat uupuu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961