Ei helvetti ettei jaksa enää kattoa, eihän noi tee mitään, eikä niillä oo mitään!
Oishan se pitäny arvat ettei suomalaiset osaa tehä mitään viihdettä!!
Jotain äksönii tuonne ja äkkiä!!!
MAAILMAN TYLSIN BB!
4
496
Vastaukset
- joo
Kaikki tulee kaikkien kanssa vähintäänkin "ihan hyvin" toimeen, ei mitään riitoja, ei mitään...kaikki tullessaan talosta sanoo että "ihan hyvin tulin kaikkien kanssa toimeen että ei tässä mitään, vähän erimielisyyksiä välillä mutta ei se mitään.:." Ajattelin että jes nyt Minnan ja Antin välille tulee jotain ärtymystä, mutta ei, ihan hyvin tulevat toimeen. Eikä Kathtn ja Timonkaan välille kuitenkaan mitään tule, vähän vaan hiplailua ja sitä sitten näytetään uusinnoissa monet kerrat. Tylsää...olisiko kannattanut ottaa vielä' vähän paremmat ihmiset sinne, vaikka joku epäsosiaalisempi mukaan...ettei kaikilla menisi niin hyvin..
- ridge
Hyi helvetti että etoo katella rumien ja lihavien toilailua. Syynä ilmiselvästi valintoihin on että Casting vastaava on itse ruma ja lihava. Hyi vittu.
- Grabandgo
Toivottavasti tämäkin on harjoittelua...niinku.
Olihan tuo ykkös Robinsson aika surkea tähän toiseen verrattuna. Se on muuten ihan totta(heh) että suomalaiset on tyrinnyt monta ohjelma formaattia - FCLOHIKEITTO
onhan bb aina tollasta nysväystä mutta tämä on tosi nysväystä. ison veljen pitäs panna tonne jotain tosi helvetin ihan vitun homo hauskaa hommaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965