Hei

muistuttaa vähän väliä että haluanko tehdä käynnistyslevykkeen tai jotain sinne päin. Kuinkahan monta cd tai dvd sen tekeminen vie?
6314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos sitä tarkoitat, siihen menee 1 dvd levy tai muistaakseni 8 tai 9 cd-levyä

Äänestä
  • viidelle cd-levylle.

    Äänestä

  • en muista sanatarkkaan.. Kerran viikossa se ainakin muistuttaa sen laitosta.

    Äänestä

miksi koneesi tällaista ehdottaa,mutta googlaa "käynnistylevyke"niin tulee monta tapaa miten sen voi tehdä.onhan sellainen hyvä olla muutenkin.

Äänestä
  • onkohan kysyjällä kans HP merkkinen kone.

    Äänestä

  • mahtu kirjoitti:

    onkohan kysyjällä kans HP merkkinen kone.

    dvd:lle jos se ydelle mahtuu. Olen aina siirtänyt eteen päin, kun ei ole ollut levykettä ja "aikaa".

    Kuinkahan kauan se mahtaa sitä muuten levykkeelle laittaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koneeni kirjoitti:

muistuttaa vähän väliä että haluanko tehdä käynnistyslevykkeen tai jotain sinne päin. Kuinkahan monta cd tai dvd sen tekeminen vie?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu