Monta kertaa ootte menny Silent Hillit läpi? Ite oon Silent Hill 2 pian kaks kertaa.
Monta kertaa?
7
566
Vastaukset
- T.H
Silent Hill: 0
Silent Hill 2: Noin 60 kertaa
Silent Hill 3: Noin 30 kertaa
Silent Hill 4: Varmaankin 5 kertaa
Huhhuh... Onhan toi aika paljon :I- HiljainenKukkula
T.h, kuinka oot jaksanut pelata noin monesti? Miksi et ole pelannut ensimmäistä kertaakaan läpi vai etkö vain ole saanut hankittua sitä?
- T.H
HiljainenKukkula kirjoitti:
T.h, kuinka oot jaksanut pelata noin monesti? Miksi et ole pelannut ensimmäistä kertaakaan läpi vai etkö vain ole saanut hankittua sitä?
Silent Hill PS emulaattori versio on PC:llä, mutta jostain kumman syystä en ole pelannut koulusta pidemmälle. Ehkä joskus tämäkin tulee pelattua :P
Kyllä olen jotenkin ihmeellisesti jaksanut pelata Silent Hillejä noinkin paljon... On ne vaan niin mahtavia pelejä =)
- chinsu
SH 1 kuutisen kertaa, kakkonen kymmenisen kertaa, kolmonen varmaankin kuutisen kertaa ja nelonen viisi. Ihan varmoja lukuja ei pysty sanoon ko oon joitain pelannu talletuksista toiseen kertaan loppuun.
- Tombreros
Jos nyt kokolailla muistan:
Silent Hill: 0 (Johtuu siitä, etten jaksanut... :D )
Silent Hill 2: 1 (No huh huh... :D)
SIlent Hill 3: 0 (Nooh eiköhän joskus...)
Silent Hill 4: 1 ( :P )- Dark-B
Heh... No mä oon aika nörtti Silent Hill 1:sessä.
Silent Hill 1: n. 30x
Silent Hill 2: 10x
Silent Hill 3: en oo pelannu
Silent Hill 4: 0 (Ostin pari päivää sit)
Vähän apuja pliis... Tosa SH 4:sessa se lapio juttu. Missä päin se puu on jonka juuri näyttää kädeltä? Olisin tosi kiitollinen... En millään löyä sitä...?
- ^hannah^
eli ykkösen 7 kertaa kakkosen 3 kertaa kolmosen 3 kertaa ja nelosen 2 kertaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969