Me ollaan kolme teinii ja me halutaan olla pissiksiä. Voidaanko me vaan alkaan oleen cooleja ja sillain välinpitämättömiä tosta vaan vai täytyyx edetä askel kerrallaan ettei tuu ihan järkytyksenä porukoil tai frendeil? Eli te jotka jo ootte pissiksii niin heittäkää vinkil
Me halutaan pissiksis
Mira,Rita&Sara
345011
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
jo aika paha :D Melkei uskottavaa.. pissiksiks ei tulla vaa pissikseks synnytään :P
anteeksi, mut mikä on "pissis"
kiitos
semmonen.. 13 - 15v vai meneeko viä yliki ni ryyppää ja rehoo tuolla ja esittää niin aikusta ku vaan olla ja voi.. pakkelii kilo kaks naamarissa ja sit viillellään ja itketään ku kukaan ei rakasta ja kaikki menee päin vittua vaikka kaikki onki ihan kunnossa.. toi on pissis..
mitä mä tuolla kaupungilla oon kattonu.. säälittävää touhua :DD lailla semmoset pitäs kieltää..
tyyliään seuraava parempi nuori. Suosittu ja haluttu.
Hih, kyllä pissiksistä on tyyli kaukana (ei ehkä heidän omasta mielestään..no, kyllä ne sen sitten huomaa kun vähän aikuistuu).
Niin perustele!
Eix pissixex muka pääse ellei oo syntymäpissis? Ei voi biliivata. Moni meitä vanhempi pissis oli ihan normiluuser ennenkuin foundas pissismin.
Nyt tuli Ritakin paikalle. Kaikki pissixet on koossa taas.
on sama asia kuin huora. kauheata katottavaa kun naamassa on litra meikkiä ja stringit roikkuu korvissa
Sua taitaa ottaa pannukan päälle, et pissixet on cooleja ja bjuutteja!
Olette jo.
Ihq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alatte lintsaa tunneilt ja silloin ku ootte tunneil niin ootte ihan cool ja häiriköitte. Jos joku ope tai vastaava kysyy jotain älkää vastatko tai sanotte "mutsis on". Läxyt voi unohtaa ja omanikäiset pojat. Meikkii sit sillain et näyttää naiselt eikä skidilt. Viikonloput on sit pissisten juhlaa, silloin on bileet!!!!!!!!
tuntii täytyy viikos lintsata? Täytyyx joka päivä? Entä onx numeroiden pakko alkaa laskee? Ihan ihq ku on koht pissix. Entäx bileet, sekä pe ja la vai pelkkä pe tai la? Tartteex olla merkkimeikkii vai käyx cittixen maalit? Minkäikäset pojat käy? Viittiix joku kertoo...
Ollaan kohta luokan ekat pissixet, ihq...
Meni otsikko ja nimmarit sekasin, mutta ei me välitetä, aletaan olee cool!
Tsiigatkaa täxtä, eix oo ihan ziga mageeta. IHQ daa!!!
http://koti.welho.com/mgasik/pissismi.html
sivut! IHQ!
Pikkusen alko naurattaa tää pissis juttu.. :)
Haluaisit olla pissis, mutta ei taida taidot riittää.
Ärsyttää noi wanna-be-pissixet
http://www.pissismi.info/
Siiz daaah, cattoqaa tää! 3ix oo ihquu. Mutsis on!
Aivan yli-ihq sivu. Ruletzaa kybäl!
Pissikset on säälittäviä ja naurettavia, ei kannata ees aloittaa "pissistelyä".
Pissixet o muotitietoisii
Te pissikset ootte vähän liian täynnä itteänne. :)
Taidat olla se joka ei tiedä muodist mitään ja seisoo yksin käytävällä
http://koti.welho.com/mgasik/pissismi.html
Siis voi jumalauta mitö kakaroita.Kyllä tommoset pissix:et pitäs raiskaa ja hirttää rumista naamoistaan.Jex mä 00n ihQ pissix k4!kk! r4k4st44 mu4.Todellisuudessa toi on VITUN LAPSELLISTA käytöstä.Jos haluutte saada jtn.4 koulusta sen takia että pojat muka dikkais teistä enemmän.Kannattais vähän miettiä tulevaisuuttanne,mutta kyllä te sitten 10.vuoden päästä tajuatte mitä tarkotan.
Hikipinkonörtti on vähän kade, kun ei oo suosittu. Pissixet on. Ihg! DAA!
Voihan joku ollakin, mutta tuskin muotitietoisuuden takia. Lähinnä se naurattaa kun näitä "pissiksiä" osuu tielle ja toisaalta ärsyttää se, miten jotkut voivat olla niin omahyväisiä. Mutta tuskin sekään on ainoastaan pissiksille kuuluva ominaispiirre. Itseäni ei nämä pissikset haittaa, kyllä he siitä kasvavat yli.
Siiz niix jou teil kaikil..
siiz su pitee niix vaan olla teiniXxX six synnydää..
mä käydi huulil1ps1ä ku mä ahtasin kohdust ulos!!
osta binki stringit ja vedä ne ylös ja ot4 v1llee.. n11 se on s1t s1lleexXxx..
Olen kamala nössö! pukeudun kamaliin halpakorin huppareihin ja rumiin farkkuihin....
Lettikin on niin kamala...semmone kunno lörppä letti!
Ihailen teitä pissiksiä,(siis oikeesti!)
Ootte niin rouheita ulkonäöltä ja biletys tavoiltanne xD
Haluaisin olla samanlainen kuin te!!!!!!!!!
mutta pitäis varmaan mennä johonkin kauneusleikkaukseen jotta voisin olla kunnon rouhis :D
Ja jos en menisi niin oikeat pissikset haukkuis mua vaan enemmän jos yrittäisin olla kuin he xD
mihin kaikki hävis?