pallonhallinta

miten mulla toi pallonhallinta on aina niin surkee.. vaikka voitan pelejä mun pallonhallinta on aina vaan jotain nelkyt prossaa tai jotain ihan surkeeta. oisko hyvii vinkkei?
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Keskikenttä vaikuttaa. Hanki kunnon pelintekijät niin hallinta nousee. Voitin itse tänään pelin vaikka hallinta oli mulla vain 20% tms. Oikea taktiikkakin ratkaisee paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nappula kirjoitti:

miten mulla toi pallonhallinta on aina niin surkee.. vaikka voitan pelejä mun pallonhallinta on aina vaan jotain nelkyt prossaa tai jotain ihan surkeeta. oisko hyvii vinkkei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu