täällä on

joku häirikkö kirjoittelija
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja siitä on varmasti jotain tosi hauskaa tos.....

Äänestä

muka joskus joku joka olis aivan tosissaan harvemmin
täällä vaan ÄIDIN pikku räkä nokat kirjoittelevat
niin viisaita vastauksia niitä samoja jotka ovat
olleet täällä kymmeniä kertoja,ja taas huomenna joku
samallainen kysyy saman kysymyksen ja sitä rataa.

kyllä te pilaatte koko palstan mutta toivottavasi myös osuu omaan nilkkaan joskus,se joka uskoo mitä neuvoja täällä yleensä annetaan ,voi voi siitä
koituu iso vahinko,koska suurin osa on AIVAN huu-
haata ja nämä "tietäjät" neuvoo mitä toiset ovat
jutelleet,eikä (ainakin harvoin) ne perustuu
mihinkään todenperäisyyteen joten OLKAA VAROVAISIA
kun saatte vastauksia, eipä silti nuo menee ain
vanhempien pussiin jos tehdään sutta ja sekundaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas. kirjoitti:

joku häirikkö kirjoittelija

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu