Olin Au Pairina viime talvena ulkomailla ja nappasin tämän.
http://putfile.com/pic.php?pic=10/29506561736.jpg&s=x10
Ottamani kuva
9
1656
Vastaukset
- osku
Miltä paikkakunnalta kuvasi on?
- oli
Californiassa.
- tämä otettu
oli kirjoitti:
Californiassa.
San Franciscon lähellä?
- Eethu
tämä otettu kirjoitti:
San Franciscon lähellä?
No aika lähellä. Epäilen, että kyseessä oli jonku paikallisen Pelle Pelottoman tekele.
- tämäkin
kuva on feikki. Sen huomaa jo siitä että feikkaaja ei ole ottanut edes huomioon sitä mistäpäin aurinko paistaa. Pilvien ja maaston varjot ovat toisella puolella kuin "ufossa". Aurinko paistaa siis oikealta jos katsoo kuvan maisemaa ja pilviä, "ufoon" se paistaakin toiselta puolelta, metallisen pinnan heijastus on väärällä puolella "ufoa".
Lisäksi kuvassa näkyvä "ufo" on selvästi irroitettu jostain muusta kuvasta ja liitetty auttamattoman huonosti maisemakuvaan.
Surkea yritys todellakin. - parapsykologi X
tämä kuvasi on kyllä trikkikuva. kuka sen onkin editoinut on tehnyt huonoa työtä! näitä kuvia on netti täynä...
- heittokäsi
käykääpä heittämässä lautasta tai pölykapselia jonkun kanssa ja ottakaa kuva. yleensä kohde jää hieman kallelleen, jos heittää vähänkin ylöspäin.
heittely on paljon aidompaa ja helpompaa kuin editoiminen! - Jonesss
heittokäsi kirjoitti:
käykääpä heittämässä lautasta tai pölykapselia jonkun kanssa ja ottakaa kuva. yleensä kohde jää hieman kallelleen, jos heittää vähänkin ylöspäin.
heittely on paljon aidompaa ja helpompaa kuin editoiminen!Tollasen lentävän ufon voit tilata suoraan atala rc:stä oliskohan maksanut lähettimineen sun muineen kilkkeineen jotain 65 eguuu.
Tiedä josko vaikka olisi aito rc laite heh.
- juoma__
Ufo!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016299
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814859Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1013122Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302952Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262175Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191566Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371131Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?921130Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311046- 48824