Jos tuo punapää pehkotukka on se Kati niin on todella ärsyttävä muija kyllä. Jotenkin ei oma itsensä vaan tuon kasanaamion alla. Tulee mieleen se Taika -Rukka.
Kati ärsyttäa!!!
5
690
Vastaukset
- kyllä hattu!!!
Mihin se on pannus semmoset helevetin ärsyttävät korvat, jeesus mikä pentu!!!!!!!
- Tyttö
...hyiiiiiiiiiii se pehko.
- ...
Tyttö kirjoitti:
...hyiiiiiiiiiii se pehko.
varmaan ihan mukava tyttö mutta ei ihan omiaan tollaseen ohjelmaan. tuntuu et sil on koko ajan joku rooli päällä. ja onhan se välillä vähän 15 vuotiaan tasolla..
- tyttö joka tietää mistä puhuu
mitä ihminen luonnolleen mahtaa. Sitä paitsi tuo on kyllä aika lapsellista lähetellä tänne "uuh ompa tuo kati ärsyttävä". lähettäkää tänne mielummin kivoja kommentteja eli kirjoittakaa KAIKKI kati kannattajat!!!
xD - häh häh
kerroppa mikä siinä niin kauheasti ärsyttää? katihan on just kiva, söpö ja sopivasti sekopää. pertun kans ainoat valopilkut tuolla talossa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951