Pari gyssää

Miten Super Mario DS 64 saa ?-laatikot poksautettaviksi? Oon keränny vasta 12 tähtee.
Ja löytyskö jostain cheatteja/vinkkejä DS:älle suomeks?
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuolla on ainaki pelivinkkejä

Äänestä
  • elikkäs kun meet sinne linnaan olet avannut oven niin tulet sisään sitten menet maton keskelle ja katsot ylös päin niin pääset boonus rataan siella boonus radassa on punainen vipu väännä sitä niin saat hajotettua ?-laatikoita mulla on muuten 126 tähtee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppe kirjoitti:

Miten Super Mario DS 64 saa ?-laatikot poksautettaviksi? Oon keränny vasta 12 tähtee.
Ja löytyskö jostain cheatteja/vinkkejä DS:älle suomeks?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu