Habbo kamaa.

Moi!

Mä vähän luulen että te ette usko mua mutta mä oon lopettamassa Habboa ja annan kamani pois jos vaan kelpaa

lähetä nimes ja salasanas mulle ossaan
[email protected]
Ihan sama jos ette usko, lähetän ne sit kamuille
:D
11878
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

älä kuule yritä! kaikki aina sanoo usko usko usko! annnan kamani pois jos annatte salasanan! ÄÄLIÖ! kuvitteletko tosiaa et ollaa nii typerii?!

Äänestä
  • aika hyvin tuo on oikeesti ääliö...

    Äänestä

  • ookko nii tyhmä että mä uskon tuohon sun juttuu

    Äänestä

mä voisin ottaa mut en anna salasanaani muuten voin ottaa niin jos mä antaisin salasanani niin ottaisit mun kamat niin voisit habbossa antaa ne tavarat niinsitten olis parempi ulalaa mitäs muutakaan tekisin niin anna ne kamat niin olis parempi vai mitä sitten saisin vähän enemmän kamaa ja multa on varastettu kamaa niin että revisiitä ja mult varastettiiin 10 joulu sermii ja 70 levaa niin paljon ja kaikkea muuta ja 33 klubi sohvaa että revi siitä mul ei oo melkeen ikinä varstettu kamaa :(...

Äänestä

jos lopetat habon mitä järkee sulle on antaa salista

Äänestä
  • Voidaanhan me sopia et tavataan jossain huoneessa ja siellä luovutan kamani, mut jos et haluu niin ei pakosti koska voin antaa ne mun kavereille.

    Äänestä

  • piä sä sen turpas kiinni ja haista sä pitkän paskan kuka nyt haistai sinä se haisatat...........................

    Äänestä

heheheheheh toi oli hyvä juttu ei tehoo

Äänestä
  • Eihän tohon oo tietty pakko uskoa vaikka totta se on.. Kyl nuo kamat koulu kamuille kelpaa...
    ja ihan sama jos joku haluu ne täältä..
    What ever
    Ihan sama kumminpäin vaan.

    huomenna:
    "Nimimerkki: "asudasduahs"
    heheheh vitun peelo homo elä kuseta!!!!111!!!222"

    Äänestä

HUIJARI!! VAMMANEN KUSIPÄÄ!

Äänestä

Tässä vinkit: Haista pitkä vittu ja hanki elämä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuoppi77 kirjoitti:

Moi!

Mä vähän luulen että te ette usko mua mutta mä oon lopettamassa Habboa ja annan kamani pois jos vaan kelpaa

lähetä nimes ja salasanas mulle ossaan
[email protected]
Ihan sama jos ette usko, lähetän ne sit kamuille
:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu