Terhinator savusti jälleen haluamansa kilpailijan ulos talosta saamatta itse yhtään ääntä.
Terhinator iski
15
1762
Vastaukset
- Manipuloija
Ärsyttävä nauta
- minnalle ääniä
ja muutkin osaavat varmaan ajatella itse.
- äänet
taas ratkaisivat minnan äänestykseen.
- liisuli
äänet kirjoitti:
taas ratkaisivat minnan äänestykseen.
ehkä ne olikin pertun äänet,mitäs tollo siihen sanot,osaatko haukkua muita kuin terhiä,käy yksitoikkoiseksi tuo ainainen terhi marina.etkö näe kun se fiksu kukaan ei äänestänyt sitä.
- ...
liisuli kirjoitti:
ehkä ne olikin pertun äänet,mitäs tollo siihen sanot,osaatko haukkua muita kuin terhiä,käy yksitoikkoiseksi tuo ainainen terhi marina.etkö näe kun se fiksu kukaan ei äänestänyt sitä.
tuki turpasi.
- äänestä Katia
Tee näin. Terhi ei pääse ruikuttaan Antin kainaloon.
- Small Brother
Omien laskelmien mukaan tilanne oli mielenkiintoinen. Mikäli Terhi olisi antanut pisteen Kathyn sijasta Timolle olisi äänestykseen joutunut jälleen kolme henkilöä. Harmi, kun tätä eivät kilpailijat tieneet.
- todennäköisesti
minna olisi ollut putoaja siinäkin tapauksessa. käsittämätöntä tämä minna viha. ensin oli hampaissa iina, sitten hanna ja nyt minna.
- juppe
todennäköisesti kirjoitti:
minna olisi ollut putoaja siinäkin tapauksessa. käsittämätöntä tämä minna viha. ensin oli hampaissa iina, sitten hanna ja nyt minna.
Kyllä Timo olisi ollut suuressa vaarassa. Kathyn kanssa Minna putoaa varmasti.
- kauheen
VALAS VALAS VALAAAAAS!!!
- Annuli
Ja sinä varmaan maailman täydellisin tyyppi, vai???!!!! Katso peiliin!!!!!!! Katsopas, ihmisen arvo ei ole kiloissa vaan pään sisällä. Sinulla siellä ei näytä olevan mitään. Säälittävää.
- liarliar
Kyllähän Terhi halasi Juudashalauksen heti Minnalle eli homma on kuitattu ja Terhi voi valita seuraavan uhrin. Suoran tv-lähetyksen aikaan Terhin ilme on paljon puhuva. Itserakas hymy karehtii suupielissä muuten vakavalla naamalla. Taitaa Terhi arvata että häntä ei kukaan keksi nimetä.
- auts
joka kerta se jolle terhi antaa 2 ääntä on tippunut! Joten tuloksen voi jo julistaa..
- Terhi fani
KYLLÄ MAHTAA TEITÄ NYT NIIN SAATANASTI VITUTTAA SE,ETTÄ TERHIÄ EI ÄÄNESTETÄ.JOS NOIN SAATANASTI TERHI RASSAA TEITÄ NIIN MENKÄÄ VITTU HOITOON TAI LOPETTAKAA SE TÖLLÖN KATTELU!IDIOOTIT!!
- NiiNoh
PELIÄ!!! Ja kaikenlisäksi.. KAIKKI muutkin antoi pisteitä Minnalle..
Ei vaan Terhi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675