Hei haloo... Miksei kukaan äänestä Tiinaa? Se on niin vitun ärrrsyttävä ja on ihan ilmetty Miss Piggy.
Hyi vittu, painuis vaan sinne Ouluhun.
Hyi vittu, painuis vaan sinne Ouluhun.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
on tosi ärsyttävä. Kun pojat esim. korvas itse tehden sen myttyyn menneen aamupalapaketin, ei Tiina edes kiittänyt. Oli aina vain naama mutrussa. säälittää vähän se mies, jota se siviilissä kaipaa. mahtaa poika olla tossun alla.
timolle 2 pistettä kun kusi kurmee aamiaispaketin. hyvittävä aamiainen ei kelvannut neidille.
ihmettelen suuresti ettei sitä äänestetty kun käy niin hermoille ja kusee paketit. timo sai odotetusti 2 pistettä juuri tiinalta pakettien kusemisesta ja kurmee aamiaispaketin menettämisestä.
Eiiih.. mua jaksaa aina vaan niin helvetisti naurattaa toi kurmee aamiaispaketti *X´D*
KUSEMINEN =D =D =D =´D muhahahaaaa!!
miss piggy joo.. ihan ku toi naama ei passais tohon kroppaan. naama on pyöriä ku pallo.. mikä lie. ei tollasta jaksa katella saatikka kuunnella viikkotolkulla...plaah
norsun vitulla yksin siinä sohvalla kun muut pöydän ääressä, varmaan kurmee aamiaispaketin menetys ketutti.