läpimätä joukkuepelaaja

Taavetti

Taas kaksi keltaista minuutin sisään ja suihkuun ajelemaan mach3:sella. Näin kiiltokuvapojat toimii kun on treffit lastenhoitajien kanssa ennen ottelun päättymistä ettei spaisnais suutu

6

1633

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ukko

      On aivan täys pelle! Äijä ei osaa muuta kuin antaa vapareita, jotka nekin menevät välillä katsomon 5:lle penkkiriville. Moisesta taidosta pyytää Real Madridilta uutta palkankorotusta 700.000€/viikko!!! HEI HALOO!!

    • poika

      sen tiedämme, niin totuuden, no pitää vain ajatella että, David on David, antakaamme anteeksi ?

      tulisi Joutsenon Kullervoon pelaamaan, niin saisi Hamamrisen Tassu ilon ja huudon aihetta

      mutta mutta "joukkuepelaaajana" on David Beckham on vertaansa vailla...

      ...mutta mitä tulee hänen ihmisuhteisiin, niin antaa olla suosiolla ?

    • Kerlon

      Kuin kehtaatte edes kysyä onks Beckham maailman paras jalkapalloilija. Ei jumalauta sentään.. Real osti Beckhamia vaan sen takia että pääsis näyttään sen lärviä japaniin ja kiinaan, kun siellä on Beckham faneja niin helvetisti! niin, ehkä Ronaldinho olis parempi vaihtoehto kuin Beckham maailman parhaaks.
      ------->Pele on sanonut osuvasti Beckhamista:
      ´´Pikemminkin poplaulaja kuin jalkapalloilija´´

    • Juan Carlos

      Mitä tulee tuohon viimeisimpää kahteen varoitukseen niin toinen niistä peruuttiin.. Ja ne edelliset siinä Englannin pelissä, jokainen voi myöntää että ne eivät tulleet oikeutetusti.
      Mielestäni on väärin sanoa että Beckham on "läpimätä joukkuepelaaja", koska jokainen joka on joskus nähnyt hänet pelaamassa Realin paidassa voi sanoa jotain aivan muuta kuin että hän on läpimätä joukkuepelaaja. Mies tekee kaikkensa joukkueen eteen, joka matsissa. Väittäisin että Beckham on tällä hetkellä Realin tärkeimpiä pelaajia. Hän osaa laukoa vapareita ja antaa millintarkkoja keskityksiä. Mutta kaiken tämän lisäksi hän osaa myös puolustaa. Montako kertaa olette nähneet esim. Zidanen puolustustehtävissä. Tuskin montaakaan.

      Osittain on totta että Real osti Beckhamin joukkueeseensa koska tiesivät että fanituotteiden mynti kasvaisi jne.. Mutta ei mikään joukkue osta yhtäkään pelaajaa ainoastaan tuon takia. Kyllä Real osti hänet hänen pelillisten kykyjen ansiosta.

      Ja sitäpaitsi Bekham osaa pitää yksityiselämänsä erillään jalkapallosta.

      Tietenkin jotkut voivat olla eri mieltä ja niin kuuluukin, mutta tämä vain sattuu olemaan totuus.
      Ja itse en ole mikään kovinkaan suuri Beckham ja Real fani.

    • Beckham-fani

      Bekskö surkee? Nyt et taida oikein ymmärtää!!!!!!!!!!!! Beks on paras pelaaja ja myös syntynyt tähti! Beks on myös tosi komee tosi ihana mies se on hyvä idoli-kuva jalkapalloilijoille!

      • minä

        olet oikessa david on tosi ihana mies


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      438
      1901
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      150
      1237
    3. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      90
      1141
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      113
      1131
    5. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      69
      1125
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      176
      984
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      783
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      701
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      699
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      664
    Aihe