kenelläkään hpv:n hoidossa?
Olisin kiitollinen tiedoista ja annostuksesta jos se on poikennut paketin ohjeista.
Remasan
3
2732
Vastaukset
- juupa
pari päivää ottanu. Ei ole näkyviä syyliä. yritän vaan ehkästä ettei tulekkaan. Minulla on muuten kyllä todettu kondy. Ilmoittelethan tietyn väliajoin tänne onko toiminut,onko syylät hävinny sinulla ilmeisesti näkyviä syyliä?? Muualla mulla kyllä syyliä on entuudestaa. Katotaan jos ne häviäis näillä.
- hankinta
mielessä. Minulla ei ole näkyviä kondy-syyliä. Ajattelin, että joskos vaikuttaisi niihin litteisiinkin, onkohan toiveajattelua?
Muualla on pari syylää, joista voi tehoa seurata.
Voiko kondy-syylät tarttua esim. jalkaan tai selkään? Entä jos kasvoissa on syyliä ovatko ontelosyyliä vai voiko kondy-syyliä tulla sinnekin?
- bbbb
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1000000000000004&posting=22000000003929191
on käsitelty asiaa. Itse olen juuri vasta aloittanut. Katsotaan... 2kk päästä tehon vaikutus. Olisi parempi keino noilla apua saada kuin myrkyllisillä liuoksilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026558
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h874987Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1073238Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p313098Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262285Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191656Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961281Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391242Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311146- 48924