äänestäkää minna ulos!
ei sitä ja sen juttuja ruoan säästämisestä yms. jaksa enää kuunnella. ikävöi lapsiaan ni päästetään se sitte leikkiin ihan oikeeta äitiä, niin ei muilla kilpailijoilla ja katsojilla ala hermot ihan totaalisesti mennä!
katilla paljon hauskempia juttuja ja ois jatkossakin enemmän seurattavaa jos se jäis taloon.
eli kaikki äänestämään minnamamma veke! nähäämpä sitte ku iina ja hanna on yleisössä ens sunnuntaina ja ku ne märisee ku minna tippuu ja halailee ja lääppii toisiaan!!
MAMMA ULOS
6
661
Vastaukset
- Piri
Äänestin Teippi- Minnan ulos, jo hänen on aikakin lähteä,inhottava tyyppi.Kiitos Terhille että antoi kaksi pistettä Minnalle, pelästyin jo että eikö vieläkään saada äippää äänestykseen. Antaa Katin vielä jäädä seuraavaan äänestykseen, onhan Kati lapsellinen mutta onhan hän vielä nuorikin, kyllä häntä jaksaa katsella ja kuunnella. Eli kaikki vaan äänestämään Minnaa kotiin. Saas nähdä minkälainen tuleva viikko tulee olemaan, varmaan uikuttaa koko viikon kun joutui äänestyslistalle.
- melkein
varmasti.. itsekin juuri äänestin..
- ulos varmasti
Eiköhän tämä hellahirviö lennä ulos ihan varmasti viikon päästä. Eihän sen narinaa, itkua ja toisten mollaamista jaksa erkkikään. Kotiinsa vain hellan ääreen itseskelemään. Ei kyllä uskoisi nelikymppiseksi perheenäidiksi millään, käytttäytyy kuin teiniX.
- miinna rulez
Hanna ja Iina olivat parhaat!(en katso enää sarjaa) Minna tippuu..Kati on niin hyvä!
Perttu sais lähteä se on niin feikki, Terhi on kaksinaaminen...Mika on tylsä ja Antii on nössö, - määkiturus
minna ulos
- kypsynyt
juu akkelia on jo tarpeeksi nähty ja erityisesti kuultu!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951