Tällä viikolla ehtii taas paremmin valvomaan palstaa. Miettikääpä taas niitä aloituksia, että josko esim. se "Minna ulos" viesti sopisi paremmin jo tehtyyn aloitukseen.
Varmoja tapoja saada viestinsä poistetuksi:
-Viljele paljon kirosanoja ja alatyylin ilmaisuja (etenkin otsikossa)
-Kirjoita jostain muusta aiheesta kuin BB:stä
-Tee sellainen otsikko jolla ei ole mitään todellisuuspohjaa talon oikeuden tapahtumien kanssa.
-Vedätä viestissä lukijoita oikein kunnolla harhaan.
-Herjaa asukkaita mielin määrin.
-Viisveisaa siitä onko aiheesta juuri ollut (useakin) keskusteluketju.
Tällä palstalla on muutama sata aktiivista lukijaa joilla varmasti on itselläkin aika selkeä mielipide siitä kenen pitäsi seuraavaksi pudota, joten kannattaako kauheasti käyttää aikaansa noiden "sejase ulos" viestien laittamiseen? Luulempa että tällä palstalla provoilulla ei ole suurtakaan merkitystä itse äänestyksessä.
Palsta-asiaa
2
533
Vastaukset
- puputti
kanssasi turhat viestit pois kivempi lukea viestejä =)
- .....
Liikuttavaa jeesustelua jälleen sefulta..kun siinä sivussa ite pähkäilee elukoitten panohaluja ja talon naisten menkkojen alkamista..
Pieni huomio vaan, mut ihan sama!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087558
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1065286Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163526Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253491Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352554Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191876Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3551527Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?591349