Oletko Katin kannattaja kun poistat asialliset viestit??? En löytänyt Sellaista otsikkoa ja kirjoituksia, missä olisi puhuttu Katin ulos lähdöstä suoraan. Haukkumaviestit näkymä on täällä mielestäsi parempia. Haluan vastauksen sinulta. KIITOS.
Cesar oletko ???????
12
1532
Vastaukset
- Sanna
Perun tämän aloituksen??????
Että viestisi ei tullut näkyviin sen jälkeen kun olit tehnyt avauksen? Näin käy joskus ja silloin kannattaa ensin päivittää sivu ja katsoa josko silloin ilmestyisi :)
En ole Katin kannattaja.. äänestin häntä siinä pudotuksessa missä oli ehdokkaana ensimmäistä kertaa.
- xxs
juuri laitoin sefulle kiitoksia, oletatko että hän ei lue sitä? miksi et voinut laittaa kritiikkiä siihen alle vaan piti_taas_tehdä_uusi_aloitus.
ja tämä sefu on jo näyttänyt että on reilu ja asiallinen, aina jollakin on jotain valittamista. harmittaa tuollainen, kiitäisitte joskus!- Sanna
....hiilly suotta, mutta se viesti ei tosiaan ensin näkynyt. Olen itse myös kiittänyt sefua monesti, mutta se siitä.
- xxs
Sanna kirjoitti:
....hiilly suotta, mutta se viesti ei tosiaan ensin näkynyt. Olen itse myös kiittänyt sefua monesti, mutta se siitä.
julkinen anteeksipyyntöni tässä sinulle sanna, joskushan käy näin..
..joskus täällä liikkuu niitä oikeita typeryksiäkin.. - Sanna
xxs kirjoitti:
julkinen anteeksipyyntöni tässä sinulle sanna, joskushan käy näin..
..joskus täällä liikkuu niitä oikeita typeryksiäkin......olit tosi kohtelias ja tulit pyytää anteeksi. HYVÄ!!! Jos mies niin suukkoja saat kohteliaisuudesta.
- xxs
Sanna kirjoitti:
....olit tosi kohtelias ja tulit pyytää anteeksi. HYVÄ!!! Jos mies niin suukkoja saat kohteliaisuudesta.
..no valitettavasti en siis olen kyllä nainen eikä sattumalta ole samanlaisia harrastuksia kun minnalla vaikka olisinkin viiniä nauttinut..;-)
- myrkkynainen
xxs kirjoitti:
..no valitettavasti en siis olen kyllä nainen eikä sattumalta ole samanlaisia harrastuksia kun minnalla vaikka olisinkin viiniä nauttinut..;-)
Minunkin viestini hävisi kuin tuhka tuuleen!
- ------------------------
myrkkynainen kirjoitti:
Minunkin viestini hävisi kuin tuhka tuuleen!
aivan oikein.ihme ettei kaikkia sun viestejä ole poistanut.antaisinn itse sulle porttikiellon tänne jos vain voisin.
- Peikko-R
------------------------ kirjoitti:
aivan oikein.ihme ettei kaikkia sun viestejä ole poistanut.antaisinn itse sulle porttikiellon tänne jos vain voisin.
Sun tyylisi tympii niin että pitää välillä käydä oksentamassa.Olet idiootti.Jos voisin niin et juhlisi näillä palstoilla!TYYLISI TODELLA TYMPII!
- cool@gang
kävi. Cesar poisteli viestini ja jopa viestin jossa kyselin miksi ensimmäinen poistettiin! Ensimmäinen viestini ei sisältänyt muuta kuin ilmoitin ketä aion äänestää! Eipä taida olla sefu tehtäviensä tasalla, tai ainakin palsta muuttuu kuolleeksi ja kuivaksi ellei ylläpito älyä vapauttaa sitä tehtävistään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h553513- 393218
Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062771Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv432520Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.541963Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151609- 321493
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1061307- 1801241
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p201208