JVC TH-A35

jane-78

Minulla on siis tällainen (DVD-soitin XV-THA35, 5 kaitutinta ja subwoofer SP-THA35). Vielä paketissa käyttämättä. Ostin vuosi sitten mutta kun se telkkari meni heti rikki ennen kuin olin edes pakettia ehtinyt ottaa käyttöön. Nyt ei ole rahaa vielä telkkaria ostaakaan ja sitten kun on niin tämä kapine(tsydeemineen) onkin sit heti kättelyssä vanha.

Haluaisin sen siis myydä. Mitä kautta sitä voisi myydä ja minkä hinnan siitä voisi pyytää. Tiedän ettei tätä mallia enää ole myynnissä ja siksi kysynkin teiltä. Ihan käyttämätön ja menee nyt paketissa vanhaksi... Vai kannattaako vaan pitää? Eli miten nopeasti vanhenee/tulee uusia juttuja?

2

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hapansilakka einari

      Ka siehän se varsinainen myyntitykki olet :)) Ensin haukut tuotteen ja sitten yrität saada siitä hintaa. Menehän urpoilemaan huuto.net-sivuille, sieltä se hinta toosallesi selviää.

      • jane-78

        En haukkunut. Onhan JVC ihan hyvää tavaraa. Halusin asiallisia vastauksia ja mielipiteitä. En kysynyt ainoastaan hintatasoa. Lueppa viesti uudestaan ja olethan vastaamatta jos ei ole mitään asiallista sanottavaa. :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      47
      2973
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2751
    3. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      34
      2745
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      39
      2476
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      51
      1945
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1579
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1483
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1287
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      179
      1228
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1070
    Aihe