Nyt taas tällänen tyhmä kysymys teille..viisaille. Anteeksi typeryyteni etten ole yhtä fiksu tässä asiassa kuin te. :)
Joo eli loppujenlopulta sainkuinsainkin väsättyä itelleni melkein valmiit omat modit mut en ole saanut selvitettyä mistä kohdasta saisin sen koko keskikohdan eri värillä kuin se vakio sininen (Eli kuvan tausta sekä viesti lootan)
TeilleFiksuille
Raissi
5
370
Vastaukset
- aivan...
sama juttu,kuvan taustaa en ole saanut modattua,millä "koodilla" löytyy sieltä tekstihässäkästä..??
- lolled123
Etsikääs tuollainen kohtá, ja tuosta toi Backround-colour sitten.
#tabbedbody {
clear: both;
background: #263E59 0% 0% repeat-x;
padding: 12px 18px 20px 18px;
border-top: 1px solid #040609;- Raisii
Suuret kiitokset sinulle avustasi. :)
- harakka
ei mulla se muuttunnu.
- kiviäkin_kiinnostaa
harakka kirjoitti:
ei mulla se muuttunnu.
sit on käyttäjästä kiinni :P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969