Hei onko kukaan kokeillut menolistica kapseleita vaihdevuosioireisiin, minun pitäisi aloittaa, mutta ei ole niistä mitään tietoa?? Niiden pitäisi antaa sykäys omalle hormoonituotannolle. Sisältää viljamssia yms.
menolistica
minä vaan
810078
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
eikö kukaan ole kokeillut?
sanon että itsellä ei auttanut yhtään,eikä muutkaan esm,menohop.Ainoastaan lääkärin kautta saatu femoston autto ja söin 4 vuotta nyt olen lopettanut ja tekis mieli alottaa uudelleen kun joka paikka jumissa.
Kiitos vastauksesta, arvasinkin ettei niistä taida paljon apua olla, olen saanut myös femoston reseptin, mutta en ole uskaltanut aloittaa, koska pelkään turvotusta yms. Oireet on tosi inhottavia taas.
sopi mulle hyvin ja ei aiheuttanu mielestäni muuta kun hyvää oloa.Taidan mennä lääkäriin jos saisin vielä.Nukuin yöt hyvin ja se epämääränen ahdistus poistu myös jalkojen kuumotus.Kannattaa kokeilla sitten sen tietää,sopiiko.
että jo hintakin on huomattavasti edullisempi kun luontaistuotteet.
Joo taidanpa sitten kokeilla femostonia, elämänlaatu täytyy saada palautumaan, ei tästä tule muuten mitään. Kiitos hyvistä neuvoista ja hyvää loppuvuotta!
hei
mä kokeilin tuota menolisticaa ja olen todella tyytyväinen, turvotus väheni,mieliala koheni ja mitään sivuvaikutuksia ei ollut vain positiivista sanottavaa :) ja vaikutti vielä tosi nopeasti,suosittelen kokeilemaan :)
Aloitin kuukausi sitten menolistican käytön - lähinnä minua vaivasi hirveä turvotus (vaatekoko nousi juuri ennen menkkoja numeron!) ja apu löytyi menolisticasta! Olin hieman epäluuloinen, mutta ajattelin kokeilla ja aion kyllä käyttää jatkossakin! Turvotus katosi heti eli tuote vaikutti heti! Muita menopaussin oireita mulla ei olekaan, tai en ole huomannut muuta kuin tuon turvotuksen. Mutta tyytyväinen olen!