Kanarian paras ja huonoin kohde?

Perustelut mukaan :)
52396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hyviä ja huonoja vaan kaikki ovat tavallaan erilaisia ja mukavia paikkoja. Minulle vaikuttaa myös että turvallisuus on Kanarilla taattu, siksi Kanaria ja taas kohta mennään, nyt Lanzarote 3 kerran.

Äänestä
  • Naton joukot paikalla.

    Äänestä

Teneriffa on minun mielestäni näistä yleisimmistä
saarista paras luontonsa monipuolisuuden vuoksi .
Ellei rahasta ole kovin nuukaa niin La Palma on
kanarian saarista kaunein

Äänestä
  • rahalla on eroa La Palman ja Teneriffan välillä ?

    Äänestä

  • ei ummärrä kirjoitti:

    rahalla on eroa La Palman ja Teneriffan välillä ?

    katso esitteistä matkojen hintoja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä-76- kirjoitti:

Perustelut mukaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu