Jes jo joutaakkin!!
KATI LÄHTEE
6
1227
Vastaukset
- terkkuja!!
Pääsee ajelemaan myös sen järkyttävän pehkonsa, ja en nyt tarkoita sitä punaista!!
- lopussa???
Sekö oikea syy??
Mitenkäs nyt sit minna, jääkö se vielä perhana taloon?? - höh.höh.
lopussa??? kirjoitti:
Sekö oikea syy??
Mitenkäs nyt sit minna, jääkö se vielä perhana taloon??Minna puhui äsken että jos Kathy lähtee niin hänellä ei ole mitään syytä myöskään jäädä taloon. Ärsyttää tässä se että tämä on kuitenkin kilpailu, ja tuntuu ettei monikaan tuolla ole tosissaan kilpailemassa vaan ovat muuten vaan siellä. Ohjelma olisi mielenkiintoisempi jos kilpailijat yrittäisivät kaikin keinoin saada voiton itselleen!
- Regina
höh.höh. kirjoitti:
Minna puhui äsken että jos Kathy lähtee niin hänellä ei ole mitään syytä myöskään jäädä taloon. Ärsyttää tässä se että tämä on kuitenkin kilpailu, ja tuntuu ettei monikaan tuolla ole tosissaan kilpailemassa vaan ovat muuten vaan siellä. Ohjelma olisi mielenkiintoisempi jos kilpailijat yrittäisivät kaikin keinoin saada voiton itselleen!
Ovat joko unohtaneet sen 50 tonnia tai sitten jokainen tietää että Perttu voittaa ja siks muilla ei oo mit'ään järkee hillua pitempään!!
- Sari
Regina kirjoitti:
Ovat joko unohtaneet sen 50 tonnia tai sitten jokainen tietää että Perttu voittaa ja siks muilla ei oo mit'ään järkee hillua pitempään!!
....juuri niin.
Regina kirjoitti:
Ovat joko unohtaneet sen 50 tonnia tai sitten jokainen tietää että Perttu voittaa ja siks muilla ei oo mit'ään järkee hillua pitempään!!
Toi olikin hyvä pointti.Varmasti monella on käynyt mielessä et mitä siel kantsii olla ku ei siitä mitään hyötyä kuiteskaan ole ku perttu näyttää olevan niin suosittu.Mutta en tosin usko että toi pätee ihan kaikkiin.Luulenpa että pojat ovat vähän kilpailu intoisempia...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017423
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?794954- 794829
- 1324238
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan83018- 522669
- 402561
- 482219
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102201Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211830