KATHY LÄHTEE!

Pinkissä kammarissa kertoi Minnalle juuri että "ei tää tästä miksikään muutu". Kertoi ilmoittaneensa pk-huoneessa poistuvansa huomenna... Aika hurjaa

10

3382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • torvinen

      Eikö tuo äänestys pitäisi keskeyttää välittömästi? Sen pystyy tekemään puolessa minuutissa.

      • on poistua

        talosta kun tupakat on loppu!!!!!


      • Niinhän tuo Timokin ilmoitti lähtevänsä, ja muutti mielensä. Mutta jotenkin tuntuu nyt siltä että kati ei mieltänsä päätä... Äänestyksessä hän kuitenkin lienee siihen asti kun on talossa


      • vaan..
        Cesar kirjoitti:

        Niinhän tuo Timokin ilmoitti lähtevänsä, ja muutti mielensä. Mutta jotenkin tuntuu nyt siltä että kati ei mieltänsä päätä... Äänestyksessä hän kuitenkin lienee siihen asti kun on talossa

        julmetun väärin äänestäjiä kohtaan että linjat ovat auki kun talossa on näinkin epäselvä tilanne..Lähtee tai ei mutta rahastus siksi aikaa poikki ja kunnon informaatio miten käy jos Kathy todella poistuu talosta..


    • marle

      tupakkaa taloon, niin kyllä se siitä.

    • priestess

      En ole nähnyt kyseistä asiaa mut,tuli vaan mieleen että oisko kati ottanut timosta mallia ja aattelee että tällaisella ilmoituksella pysyy talossa...ei kai,mut käväspä vaa mielessä...

    • BBx

      Tuoreimman 24/7 feedin mukaan Kathy on kyllästynyt "armeijameininkiin". Terhi sanoo, että tämä on ajattelun paikka kilpailijoille, mutta sitä se ei ole, vaan tuotantotiimin pitäisi mennä itseensä. Kathy on ensimmäinen kilpailija, jonka BB savustaa ulos.

      • Tota en ihan allekirjoittaisi.Ei muissakaan maissa tietääkseni paapota asukkaita niin että heillä olisi helpompi olla.


      • Tyttö
        priestess kirjoitti:

        Tota en ihan allekirjoittaisi.Ei muissakaan maissa tietääkseni paapota asukkaita niin että heillä olisi helpompi olla.

        Ei siellä aleta hoitaa lapsia kun karkit (tupakit)loppuu. Tiesivät mennessään miten kauan voi joutua olemaan siellä talossa.


    • sentäs

      jos lähtee

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      204
      11863
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8208
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      58
      6266
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      172
      5194
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      51
      4948
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      48
      4500
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      116
      4408
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      118
      3890
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      81
      3383
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      51
      1907
    Aihe