Kathy haettiin takaoven kautta!
Kathy lähti!!!!!
9
2918
Vastaukset
- mistä tiiät
kerrokerrokerro
- pois talosta
takaoven kautta. Ei saanut hyvästellä muita kilpailijoita. Ovi pinkkiin makkariin pidettiin lukossa kun Kathy pakkasi kamansa. Sitten hänet haettiin pois.
- Kajaanilainen
Big Brotherin viralliselle sivulle tuli juuri tieto että Kathy lähti ja Timo menee vapaaehtoisesti äänestykseen Minnaa vastaan !
http://www.bigbrother.fi- Kajaanilainen
Tieto tuli juuri hetki sitten virallisella nettisivulle, linkki alapuolella:
http://www.bigbrother.fi - Riia
Timo mitään vapaaehtoisesti mene vaan se menee sääntöjen mukaan kun kerrain sain seuraavaksi eniten ääniä.
"Kathy on poistunut omasta tahdostaan Big Brother –talosta. Kathyn lähdettyä katsojaäänestykseen nousee sääntöjen mukaan kolmanneksi eniten nimeämispisteitä saanut Timo." - Kajaanilainen
Riia kirjoitti:
Timo mitään vapaaehtoisesti mene vaan se menee sääntöjen mukaan kun kerrain sain seuraavaksi eniten ääniä.
"Kathy on poistunut omasta tahdostaan Big Brother –talosta. Kathyn lähdettyä katsojaäänestykseen nousee sääntöjen mukaan kolmanneksi eniten nimeämispisteitä saanut Timo."Sorry, kirjoitusvirhe iski ;)
- Kiia
pliiiis, kerro näytettiikö sen lähtö vai kuuluko että joku ovi avautui? mitä, mitä, mitä??????
- pakkaamassa
pinkissä makkarissa. Kamerat laitettu sillai että vain Kathyn sänky näkyi. Kathy makasi sängyllä ja odotteli kun kuului kun ovi avautui. Ääni sanoi "No niin" ja Kathy otti laukkunsa ja lähti salaovesta ulos. Tämän jälkeen kamerat näyttivät koko huoneen.
- todellakin
Kathy oli yksi parhaista. Saadaankohan edes Kathyn haastattelua?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376