M75 nopeus

Olen ajatellut ostaa tämän puhelimen joten kyselisin:
1)Toimiiko valikot nopeasti eikä silleen kuten jossain cf62 mallissa joka on erittäin tahmea käyttää?
2)Onko uusissa M75 malleissa se push-to-talk ominaisuus joka näytti puuttuvan ensimmäisistä malleista?
3)Monta mp3 kappaletta sopii vakio 32mb:n muistikortille?
4)Tekeekö kameralla mitään?
5)Onko näyttö hyvä?
2478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin ja onko tuossa radioa koska siemenssin sivuilta en sitä ainakaan huomannut ja tilttaileeko paljon?

Äänestä
  • tota siemens m75 on paras siemensistä.
    push to talk on ainoastaan saunalahden asiakkaila.
    radiota ei ole.mutta on olemassa paljon mp3 soittimia.siemens m75 lukee jopa 4gb rc-mmc muistikortit.
    valikkoa voi vaihtaa od ohjelmana ja datakaapelin kautta. voidaan otta valikkoja esim nokioista,samsungeistä d500,d600 jne...ja muista puhelimistä ja tehdä itse.
    ja camera on 1,3 megan.mutta näyttä resoluution.
    tietokoneen näytöllä 1600x1300 ainaki minulla.
    joten kannatta ihmes´sä ostaa.
    hyvä jatkoa =) eläkää ihmiseksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siimenssi kirjoitti:

Olen ajatellut ostaa tämän puhelimen joten kyselisin:
1)Toimiiko valikot nopeasti eikä silleen kuten jossain cf62 mallissa joka on erittäin tahmea käyttää?
2)Onko uusissa M75 malleissa se push-to-talk ominaisuus joka näytti puuttuvan ensimmäisistä malleista?
3)Monta mp3 kappaletta sopii vakio 32mb:n muistikortille?
4)Tekeekö kameralla mitään?
5)Onko näyttö hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu