TIMO HALUAA POIS

Timohan oli itse lähdössä talosta pari viikkoa sitten mutta rahkeet eivät riittäneet viemään asiaa loppuun asti. Tänäänkin puhui miten toivoisi pääsevän pois talosta, kavereita tapaamaan. Eiköhän auteta kaveria ja äänestetään hänet ulos talosta. Otetaan sit Minna ens kerralla :)
2598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eiköhän kuitenkin varmisteta "oma maali" ja äänestetä se Minna sieltä pois. Otetaan Timo tai joku muu sitten ensi kerralla.

Äänestä
  • niin tiputetaan se minna nyt sieltä! vai oisko jollain tiedossa/antaa niit mitä jokainen on äänestäny, siis et kuka on äänestäny ketäkin listaa?? :)niin vois siitä kattoo kumpaa kandee äänestää.. laittakaa tänne jos muistatte ees jotai

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin eikö auteta kirjoitti:

Timohan oli itse lähdössä talosta pari viikkoa sitten mutta rahkeet eivät riittäneet viemään asiaa loppuun asti. Tänäänkin puhui miten toivoisi pääsevän pois talosta, kavereita tapaamaan. Eiköhän auteta kaveria ja äänestetään hänet ulos talosta. Otetaan sit Minna ens kerralla :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu