Osaako kukaan teistä sanoa, että mistä saisi ilmaisia näytteitä tamponeista ja/tai terveyssiteistä netin kautta? Ilmaisia näytteitä haluaisin sen takia, kun haluaisin testata, että mikä kuukautissuoja ja tamponi minulle sopii parhaiten, en viitsisi kaupasta ostaa yhtä pakettia, jos se ei minulle sitten sovikkaan. Rahathan siinä hukkaan menee..
Ilmaisia näytteitä
9
6939
Vastaukset
- saa
Olen mailannut kolmelle kuukautissuojavalmistajalle, ja tässä ovat ne, joilta saa: Vuokkosilta saat tilattua näytteitä laittamalla palaute osioon, että haluat näytteitä. Lisäksi Tampaxilta saa Tampax-mini-näytepaketin kun laittaa palaute-osioon, että haluat näytepakkauksen. Libresseltä ei ole edes vastattu viestiini, tulkitsen asian niin ettei heiltä voi tilata näytteitä. Ai niin ja vielä tässä osoitteet joista voi niitä näytteitä tilata laittamalla palaute-osiossa palautetta.
http://www.vuokkoset.fi
http://www.tampax.fi- ....
Siis tarkoitin että oletan, ettei Libresseltä voi tilata näytteitä.
- pammapaa
väärä kirjoitti:
Tampaxin osoite oli tuossa väärin, joten tässä oikea linkki:
http://www.fi.tampax.comhttp://www.peemies.net
Muistaakseni tuolla oli jotain esim. Virtsan karkailuun? ja sitten tenaa ja muita... - Arto.
pammapaa kirjoitti:
http://www.peemies.net
Muistaakseni tuolla oli jotain esim. Virtsan karkailuun? ja sitten tenaa ja muita...www.ilmaisnäytteet.net
- muuta käyttävä
Arto. kirjoitti:
www.ilmaisnäytteet.net
mikä lie tullu Libresselle ylpeys vai turhuus aikanaan kun olin viel penska läheteltiin kotiin jopa isoja askeja siteita ym,nyt tuon firman tyyli muuttunu TÄYSIN miksi tiedä en?
- heheeeeee
muuta käyttävä kirjoitti:
mikä lie tullu Libresselle ylpeys vai turhuus aikanaan kun olin viel penska läheteltiin kotiin jopa isoja askeja siteita ym,nyt tuon firman tyyli muuttunu TÄYSIN miksi tiedä en?
ob:ltä tilasin näytteet ja sen jälkeen en muuta ookkaa käyttäny :D
- ilmaista
heheeeeee kirjoitti:
ob:ltä tilasin näytteet ja sen jälkeen en muuta ookkaa käyttäny :D
ainakin http://www.suomenilmainen.netii.net/ on ollu jotain ilmaisia
- ilmainen on halpa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914