Alempana kyselin miten voin perua tulostuksen ja luulin että homma on ok...nyt ei suostu mitään tulostamaan ja kun käyn asetuksia tsekkaamassa niin siellä on laitteen kohdalla keskeytetty...??mitä teen ja tärkeä homma huomenna joka pitäis saada ulos.
tulostin
ei pelaa
5217
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
asetuksista se tulostus. Siinä jonkunlainen viive, ainaskin mulla oli. On XP PRo ja HP Deskjetti. Taisinpa buutatakkin koneen.
kone. Jos se sillä hävittäis sen muististaan. Pidä vähä aikaa kiinni ennen kuin avaat. Eli sulje sekä tietokone että tulostin.
koneen, mene ja tarkista lukeeko siellä vielä jotain. Jos lukee, yritä nyt kohtaa Kirjoitin > poista tulostustyöt.
Aina olen jotenkin onnistunut räpeltämällä samaan sen kuntoon, kun on tohon jumiin mennyt. Mutta tosi hermostuttvaa.
työkäluista "Tulostin" ja siitä esim. "poista kaikki tiedostot"?
(Polkuna esim. Ohjauspaneeli-Tulostin-Avaa-Tulostin-Piista kaikki tiedostot)
Nyt pelaa taas.Olen kyllä onneton ja hermostun nopeasti.Peruutuksen tein jo aiemmin,kiitos vain.Nyt hokasin klikata vain oikeaa hiiren nappia ja laitoin jatka tulostusta kun halusin toisen artikkelin ulos.Kiitos neuvoista.