nfsu2 popit

tuossa pelissä kun saa laitettua peräkonttiin niitä poppiksia, niin saako sitä konttia auki muuten, kuin vain valokuvatessa?

Ei taida pelissä muuten olla yhtään bemaria?
4480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei ole bemaria eikä sitä takaluukkua saa auki muuten kuin kuvatessa, joten se on melko turha ominaisuus siinä pelissä.

Äänestä
  • no aika turha toiminto sitten tosiaankin. Pystyykö niitä lehtiä edes katsomaan jälkeenpäin?

    Äänestä

  • supristi kirjoitti:

    no aika turha toiminto sitten tosiaankin. Pystyykö niitä lehtiä edes katsomaan jälkeenpäin?

    tulee kolmoseen juu olishan se mukavaa jos jotai kisoja järjestettäis niistä poppiksistäki niin olis siitäki jotai iloa

    Äänestä

  • need for speed underground most wantedissa saa bmw m3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


supristi kirjoitti:

tuossa pelissä kun saa laitettua peräkonttiin niitä poppiksia, niin saako sitä konttia auki muuten, kuin vain valokuvatessa?

Ei taida pelissä muuten olla yhtään bemaria?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu