Teipit ämmältä

Ärsyttävä neljänkympin kriisissä vellova vollottaja!
3539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nipottaa ja kieroilla! räts räts räts...lähtis nyt nahka sormista ja sais pahan tulehduksen.

Äänestä
  • Teipit pois siltä vanhalta raakulta ja samantien koko ämmä hiiteen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aivan naurettava akka!!! Koko ajan MINÄ MINÄ MINÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja "et sä voi tietää miltä MUSTA tuntuuu" voi vittu!!! SAATANA !! äkkiä toi minna ULOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Äänestä

kyllä Minnakin alkais ymmärtää tupakan puutetta ihan eri tavalla kun siltä otettaisiin teipit pois! Ei taitais vertailla karkkiin enää..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takavarikkoon!!! kirjoitti:

Ärsyttävä neljänkympin kriisissä vellova vollottaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu