mikä nuija siitä on tullut,ei harjaa tukkaansa ja muutenki kauheen suttunen!
Mites oli eilinen Kathyn lähtö puhe,eipä kommentoinut millään tavalla,istui hiljaa,naama mutkalla!
Ja muuten..Antti taitaa olla jonkun sortin uskonnon miehiä..ootteko huomanneet ku laulaa
"jumalan kämmenellä ja ystäväsälapsien"?
Antti seuraavaan äänestykseen!!!
Oletteko huomenneet ANTISTA??
9
2765
Vastaukset
- santtu
mikä sit, vaikka olisikin "jonkin sortin uskonnon miehiä".Eihän tämä mikään ateistien talo..Tosi ihanaa kuunneltavaa Antinkin laulut-:)Suomessa ja siis BB:nkin talossa uskonnon vapaus!
"Naama mutkalla"yhdellä sun toisella aika-ajoin..eikö sinulla koskaan..BBfani? Ilosta päivän jatkoa;)) - Törppölä
Se mikään uskonnon mies ole, ja vaikka oliskin niin mitä sitten. Eikös nuo laulut ole jostain rippileiriajoilta? En oo varma...
Mutta kyllä se Antti on muuttunut aika tylsäksi tyypiksi. Alussa ennen Iinan kanssa kuhertelua oli vielä ihan hauska tyyppi, mutta sen jälkeen kyllä on muuttunut tosi tylsäksi. Entäs sitten jos ja kun Minna lähtee, niin eihän sillä oo enää kenen kanssa selän takana puhua asioista.
Seuraavaksi lähtee Minna, sitten vois lähtee vaikka Antti... - jooo
Antti on ollut minusta alusta asti sellanen tylsäke.
Ja nykyisin se on vielä niin sottaisen näköinen.
Tosielämässä se varmaan pärjäilee hyvin sellaisella puhtoisuudella ja kiltintuntuisella olemuksellaan.
Mutta talo on tehnyt tehtävän: valheet rapistuvat ja todellinen imago tulee esiin.
Toivottavasti pääsemme äänetämään Anttia pois.- Kaapista ulos A
Muuten Antti olisi täysin munaton mies. Antilla ei ole minkäänlaisia mielipiteitä muita kuin Minnan. Oikea AKKA.
- äänestykseen
Ei antti mihinkään äänestykseen joudu vielä pitkään aikaan, Mika& Perttu & Antti ovat kavereita keskenään, heillä on aivan selkeä sanaton sopimus siitä että ei kaveria äänestetä, eli he ovat kolme viimeistä talossa.
- sillä..
...on väliä vaikka onkin uskonmiehiä? Sillähän on sitte asiat kunnossa.
- Joutsen
Antti vaikuttaa depressiiviseltä.
- Pipel
Antti äänestykseen koska se on uskoivainen? :o Cant believe. :P
- papinpoika
Kyllä jeesus sen pelastaa jos on tarpeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961