www.koti.mbnet.fi/corrode siin ois hyvä klaani kannattaa liittyy
lonely warriors klaani etsii jäsenii
laiffiii
7299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mun account on Dim sum1, ja mun combat ois 94.
Mutta tahtoisin tietää, onko klaani aktiivinen, pitääkö klaani aktiivisesti n. kerran viikossa pk reissuja, ja onko tuolla muakin isompia combatiltaan? Jos on, niin kuinka paljon?
nii on sotia ja kerran viikos pk isoin lvl on 120 mutta se ei ole varsinaisesti klaanis mutta se on pk:koil ja sodis joskus seuraava on 112levane
Onko ton klaanin porukoilla mitään pk kokemusta?
Käykö noi pk:t gds:llä vaiko jossai vitun linnalla, niinku tuon sivun kuvassa näky olevan?
Onko ton klaanin porukat jotai semmosii nubuja, jotka ottaa wildun syvalle d hidet, telet, ja loggaa jos näkee paljon porukkaa, tai juoksee karkuun.
Mikäli täälläon tämmösiä porukoita niin en tod tuu mihinkään tommoseen klaaniin, ja jos tulisin niin opettaisin teiät pk:ttamaan kunnolla.
:/
eli ihan syvälläkin käydään ainakin mitä minä olen ollut sodissa kukaan ei ole käyttäny telee ja klaani on ollu jo pystys yli 6kuukautta
Todella upeat sivut, jättäisin iittymishakemuksen oitis ellen kuuluisi Battery Claaniin, laitan tähän kuitenkin statsini jos vaikka jostain syystä eroan Battery Claanista.
Combat level:74
Attack level:61
Strenght level:61
Defence level:59
Ranged level: 12 (lievästi sanottua surkea)
Magic lvevel: 60
Prayer level:37
Hitpoints level:61
Lol ompa hyvä range xD
Attack 73
Str 79
Def 73
Hp 78
pray 56
ranged 74
magic 72
tule vaan klaaniin jos siltä tuntuu