Mitähän tällainen

Slow Down CPU

Kiitos mahdollisista vastauksista.
3426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hidasta/hidastaa prosessorisi nopeutta.

Äänestä

liikaa, eli yli?

Äänestä
  • Kiitos vastauksista,jäi lisätiedot kyllä laittamatta,eli tuo ilmoitus tuli kun tein F-Securella virusscannauksen niin kone sammui ja käynnistyi uudelleen ja sitten oli se perinteinen koneen virheilmoitus ja samassa yhteydessä tuo kysymäni ilmoitus.

    Konetta ei ole mitenkään viritelty.

    Tein uuden scannauksen ja kaikki meni hyvin,onkohan tuo scannaus jotenkin vaikuttanut siihen ilmoituksen tuloon?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teksti tarkoittaa kirjoitti:

Slow Down CPU

Kiitos mahdollisista vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu