Mitäs duunarit on mieltä?
Millä alalla seksikkäimmät naiset?
8
2391
Vastaukset
- dunari
Enzo Ferrarin sanoja mukaillen: Jokainen nainen on kaunis kun se antaa.
- dunari2
Eipä paljoa lisättävää..aamen.
- duunaritar
Millä alalla seksikkäimmät miehet?
- ainaski nää
Poliisi, palomies, timpuri, maalari ja lentäjä
- naikkonen.
moniin naisiin vetoaa kaikenmaailman unoformupukumiehet. muhun vetoo sellanen jolla on paskaset/maaliset työhaalarit jalassa yhdistettynä muuten hyvään kroppaan ( en tarkoita tällä mitään lihaskimppua ) ja katseltavaan lärviin. eli siis yleensä raksaukot tai vastaavat on kaikista seksikkäimpiä.uhhh.
- duunaritar
Olen naikkosen kanssa täysin samaa mieltä, ei oo ihanampaa!
- AROSUSI-09
nähnyt aika hyväperseisiä lyylejä.Nykyisin Virosta tulee ihan uskomattomia,missitason tytsyjä,joihin niinkuin joutuu oikein jonottamaan,kun mesut ja muut pomot duunaa ensin.
- se on siinä
Sollin raksapuolen siivoojat. Best
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670