Eli jotkut on nyt välil kyselly et mistä saa simssiin saunan, nii mä selailin noita vanhoja viestejä nii siellä oli ihan linkkinä et jos haluutte ladata sen nii tuolla se on: http://www.sissysims2.de/
Eli ku oot etusivulla nii mene ekana downloads-->
Sissy-->Meshes-->Sit toi vessan merkki (kai tajusitte xD)--> Ja sitte vaa rullaa alaspäin nii siellä se on! paina vaakuvaa ja tallenna ja laita downoads kansioon :) Ja pura se xD No eipä mulla nyt muuta ookkaa.. :)
Sims 2 sauna...!
5
918
Vastaukset
- Lessukka
Tota pitää kokeilla kun pelaan huomenna Simsiä.. xD
- F.L.A.N.N.E
Wow Lessukka kirjoitti tänne pitkästa
aikaa... LUKSUSTA!!!!! - Lessukka
F.L.A.N.N.E kirjoitti:
Wow Lessukka kirjoitti tänne pitkästa
aikaa... LUKSUSTA!!!!!:D
Voi että, kylläpäs mä nyt herätän paljon tunteita täällä xD - princes-92-
Lessukka kirjoitti:
:D
Voi että, kylläpäs mä nyt herätän paljon tunteita täällä xDLessukka kirjoittele vain tänne enemmän niin muut huomaa, että käyt täällä. Sinusta ei näkynnyt vähään aikaan niin ei kukaan tiie käytkö vai et täällä :)
- Lessukka
princes-92- kirjoitti:
Lessukka kirjoittele vain tänne enemmän niin muut huomaa, että käyt täällä. Sinusta ei näkynnyt vähään aikaan niin ei kukaan tiie käytkö vai et täällä :)
en vain aluksi olettanut että pitäisi kirjoittaa jotta ihmiset tykkäisivät minusta seriffinä! :/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961