mitkä toiminnot? onko toiminu hyvin? omia kokemuksia myös, kiitos! ja muuten, meneekö siihen se gameboard? vastailkaa!
onko K700i
5
721
Vastaukset
- hyvä?
nii ja sit (ei shit) piti viel kysyy et kuinka pitkii videoit voi ottaa? KANNATTAAKO SIIS OSTAA?
- V|lle
hyvä puhelin kaikin puolin.. :) videota voi kuvata varmaanki niin kauan ku muisti riittää mut kuvan laatu huono videossa.. on toiminu mulla ainaki iha sika hyvin ei mtn ongelmaa :)
- ÖÖÖÖÖÖÖÖ
mikset osta suoraan gameboardiin sopivaa puhelinta? tai pleikkaria?
- hyvä?
1) Mulla on kyllä pleikka 2) Mä en ole se sama hyypiö joka on näköjään kysynyt siitä gameboardista joka toinen minuutti 3) Onko K700iissä sellainen peili siellä takana omakuvien helpottamiseks?
- k700i
hyvä? kirjoitti:
1) Mulla on kyllä pleikka 2) Mä en ole se sama hyypiö joka on näköjään kysynyt siitä gameboardista joka toinen minuutti 3) Onko K700iissä sellainen peili siellä takana omakuvien helpottamiseks?
on siin takana semmote pieni peili....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957