onko kellään mitään hyvää sanottavaa kp 2000 tuotteesta?oliko mitään vaikutusta mihinkään esim yleiseen vireyteen tms ?
pakkohan se on jotaki vaikuttaa jos sitä popsitaan niin tolokuttomasti.vai onko se joidenkin markkinaihmisten propakandaa?
kp 2000 total
3
5421
Vastaukset
- Kaapo
Hyvä herra, tuohon kysymykseesi on mahdoton antaa yksiselitteistä vastausta tyyliin toimii/ei toimi. Asia lienee nimittäin niin, että jotkut saavat tuotteesta apua, jotkut toiset eivät. Ainoastaan varsinaiset potenssilääkkeet (Vagra, Cialis etc.) lienevät sellaisia, joista useimmat saavat apua. Nämä luontaistuotteet ovat vaikutuksiltaan lievempiä.
Joten ainoa järkevä vastaus kysymykseesi on: kokeile onko siitä hyötyä vai ei, kukaan muu ei sitä puolestasi voi tietää. Siitä saattaa SINUN KOHDALLASI olla hyötyä, mutta saattaa olla niinkin, että en tunne mitään vaikutuksia.
On vaihtoehtojakin. Tietenkin nuo lääkkeet, mutta niiden saaminenhan edellyttää lääkärillä käyntiä. Jos haluat sen välttää, kannattaisi ehkä kokeilla Preloxia, jossa vaikuttavina aineina ovat arginiini ja pychnogenol. Näitä molempia aineita saa luontaistuotekaupoista kyllä sellaisinaankin (mm. Agritabs ja Pychnogenol). Olen itse kokeillut tuota yhdistelmää ja havainnut että MINUN TAPAUKSESSANI ne kyllä toimivat mainiosti. Jo noin viikon käytön jälkeen ilmestyivät mahtavat aamujökät. Olen kokeillut yhden kuurin (4 tablettia) Cialista ja hyväksi havainnut. Se toimii idioottivarmasti (pitääkö jälleen muistuttaa: minun tapauksessani!), mutta aine on valitettavan kallista. Sitä paitsi Cialiksen seurauksena jökäni muuttui lähes kivuliaan tanakaksi.- kokemukset,
noin menee mullakin. Lisätään kuntoilua, niin ei tarvitse niin tiheään ottaa Cialista. Kokemukseni mukaan tuo Kp2000 lisäsi halujakin, vai olisiko ollut mielikuvituksen tuotetta.
- makkonen1955
Itsekin kokeilin tuota Preloxia vaikka en muuten uskokaan niin hirveästi luontaistuotteisiin. Pakko tunnustaa että aine toimii kun jaksaa vaan riittävän kauan niitä pistellä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670