onko kellään mitään hyvää sanottavaa kp 2000 tuotteesta?oliko mitään vaikutusta mihinkään esim yleiseen vireyteen tms ?
pakkohan se on jotaki vaikuttaa jos sitä popsitaan niin tolokuttomasti.vai onko se joidenkin markkinaihmisten propakandaa?
pakkohan se on jotaki vaikuttaa jos sitä popsitaan niin tolokuttomasti.vai onko se joidenkin markkinaihmisten propakandaa?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyvä herra, tuohon kysymykseesi on mahdoton antaa yksiselitteistä vastausta tyyliin toimii/ei toimi. Asia lienee nimittäin niin, että jotkut saavat tuotteesta apua, jotkut toiset eivät. Ainoastaan varsinaiset potenssilääkkeet (Vagra, Cialis etc.) lienevät sellaisia, joista useimmat saavat apua. Nämä luontaistuotteet ovat vaikutuksiltaan lievempiä.
Joten ainoa järkevä vastaus kysymykseesi on: kokeile onko siitä hyötyä vai ei, kukaan muu ei sitä puolestasi voi tietää. Siitä saattaa SINUN KOHDALLASI olla hyötyä, mutta saattaa olla niinkin, että en tunne mitään vaikutuksia.
On vaihtoehtojakin. Tietenkin nuo lääkkeet, mutta niiden saaminenhan edellyttää lääkärillä käyntiä. Jos haluat sen välttää, kannattaisi ehkä kokeilla Preloxia, jossa vaikuttavina aineina ovat arginiini ja pychnogenol. Näitä molempia aineita saa luontaistuotekaupoista kyllä sellaisinaankin (mm. Agritabs ja Pychnogenol). Olen itse kokeillut tuota yhdistelmää ja havainnut että MINUN TAPAUKSESSANI ne kyllä toimivat mainiosti. Jo noin viikon käytön jälkeen ilmestyivät mahtavat aamujökät. Olen kokeillut yhden kuurin (4 tablettia) Cialista ja hyväksi havainnut. Se toimii idioottivarmasti (pitääkö jälleen muistuttaa: minun tapauksessani!), mutta aine on valitettavan kallista. Sitä paitsi Cialiksen seurauksena jökäni muuttui lähes kivuliaan tanakaksi.
noin menee mullakin. Lisätään kuntoilua, niin ei tarvitse niin tiheään ottaa Cialista. Kokemukseni mukaan tuo Kp2000 lisäsi halujakin, vai olisiko ollut mielikuvituksen tuotetta.
Itsekin kokeilin tuota Preloxia vaikka en muuten uskokaan niin hirveästi luontaistuotteisiin. Pakko tunnustaa että aine toimii kun jaksaa vaan riittävän kauan niitä pistellä