haluuttex colakoneit?

Niin haluutteks? Pyydä tällainen hahmo kamuksi kuin: Dj.Tytzy Se on mun ukko!! :) Sit sille sanokaa nimi ja salis niin kolia tulee!! :) Ja sanokaas myös monta colaa haluutte niin kamaa saa ja kannattaa :)))
3856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi Moi Peelo Moi Moi

Äänestä

Kuka näitä jaksaa enään pistää tänne x)

Äänestä

joo , joo mulle kamaa suoraan käteen vaan!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KilttiHabboMeizi kirjoitti:

Niin haluutteks? Pyydä tällainen hahmo kamuksi kuin: Dj.Tytzy Se on mun ukko!! :) Sit sille sanokaa nimi ja salis niin kolia tulee!! :) Ja sanokaas myös monta colaa haluutte niin kamaa saa ja kannattaa :)))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu